Úvod
PRIJÍMACIE KONANIE PRE ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020 (INFORMÁCIE PRE VEREJNOSŤ)
Sobota, 12 Január 2019 00:00
Riaditeľka Školy úžitkového výtvarníctva (ŠÚV) v Ružomberku podľa, § 65, odst. 1, pís. a) zákona č. 245/2008 Z. z. (školský zákon) v znení neskorších predpisov zverejňuje pre záujemcov o štúdium v 1. ročníku školského roka 2019/2020 nasledujúce informácie o prijímacích skúškach.
Posledná úprava Sobota, 12 Január 2019 15:53
Čítať ďalej...
 
Úspešná reprezentácia našej školy v okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 16. 1. 2019 sa naša študentka Diana Holmíková z I. A zúčastnila okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, ktoré sa konalo na štátnom gymnáziu v Ružomberku. Diana výborne obstála a vyhrala v kategórii stredných odborných škôl. Srdečne jej gratulujeme a prajeme jej veľa úspechov aj v krajskom kole, na ktorom nás bude reprezentovať.

 
Zlatý AMOS 2019
 
Anketa o najobľúbenejšieho učiteľa vyzdvihuje vzťah medzi žiakmi a učiteľmi, ktorí naše deti učia, vychovávajú, sú im oporou, pomáhajú im na ceste k úspechom. Anketa je zábavná forma súťaže učiteľov so svojími žiakmi, ktorí ich do ankety navrhli. Každý z nás si určite spomenie aspoň na jedného učiteľa, ktorý bol láskavý, múdry a bol nám vzorom. Viac....
 
Prvé dve miesta v súťaži Netradičná módna prehliadka
 
Začiatkom decembra sa v  Považskej Bystrici  konala súťaž v rámci II. časti súťaže Výtvarných alternatív 2018 -  Netradičná módna prehliadka na tému MOZAIKA. Išlo o  XX. ročník celoslovenskej prehliadky v tvorbe netradičných odevov a módnych doplnkov pre žiakov ZUŠ a SŠ s textilným zameraním.

 

Čítať ďalej...
 
Percentá pre školu

Vážení rodičia, priatelia, radi by sme vás požiadali o podporu v darcovskom projekte www.podporteskolu.sk. Ak zvyknete nakupovať v e-shopoch, môžete pritom podporiť aj našu školu. Za každého užívateľa, ktorý sa zaregistruje pre podporu našej školy, nám bude pripísaný bonus 10 EUR.

Čítať ďalej...
 
 Banner
 Banner
Facebook Image
 Banner

Náhodný obrázok

img_1106.jpg
comprar levitra madrid