mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes326
mod_vvisit_counterVčera226
mod_vvisit_counterTento týždeň326
mod_vvisit_counterMinulý týždeň6978
mod_vvisit_counterTento mesiac16047
mod_vvisit_counterMinulý mesiac14447
mod_vvisit_counterSpolu3127574

Kto je online

Máme  hostí: 42  pripojení
Úvod Súťaže Vytvorenie loga pre NÚCEM
Vytvorenie loga pre NÚCEM  PDF  Tlač  Email
nucem logo Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM) vyhlasuje súťaž pre všetkých študentov stredných škôl o vytvorenie loga národného projektu. Súťaž prebieha od 9. septembra do 15. novembra 2019.

Dovolili by sme si Vás osloviť s možnosťou zapojiť Vašich žiakov do verejnej neanonymnej súťaže o vytvorenie logotypu národného projektu Medzinárodné hodnotenie kľúčových kompetencií dospelých (PIAAC) 2018 -2023.

Tento národný projekt je realizovaný v spolupráci s Organizáciou pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD), ktorá pripravuje už druhý cyklus medzinárodného výskumu kompetencií dospelých v štúdii PIAAC (Programme for the International Assessment of Adult Competencies). Slovensko sa spoločne s viac ako 30 krajinami zapojilo do tejto medzinárodnej štúdie druhýkrát.

Zámerom súťaže je vytvoriť návrh logotypu, ktorý bude využívaný v čase realizácie národného projektu a bude slúžiť na prezentovanie NP PIAAC v jednotnej a ľahko identifikovateľnej podobe. Bude sa používať v internej a externej komunikácii.

Stručné pravidlá súťaže:

  • Súťaž je určená pre študentov stredných škôl a osemročných gymnázií.
  • Každý účastník súťaže predkladá iba jeden návrh logotypu.
  • Prihlásenie sa do súťaže je elektronické a komunikácia bude prebiehať prostredníctvom emailu.
  • Uzávierka súťaže a odovzdanie návrhov: 15.11.2019
  • Autor víťazného návrhu logotypu, o ktorom rozhodne komisia, získa vecnú cenu, tablet v hodnote 500 eur. Výhru nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť.

Kontaktujte Vašich študentov s možnosťou zapojiť sa do tejto súťaže o vytvorenie logotypu NP PIAAC. Spolu s oslovením im, prosím, predložte aj Súťažné podmienky.

Súťažné podmienky sú k dispozícii tu: https://www.nucem.sk/dl/4508/PIAAC_podmienky_s%C3%BA%C5%A5a%C5%BEe_logo.pdf

Prihlášku do súťaže nájdete tu: https://www.nucem.sk/dl/4509/PrihláškaLogoPIAAC.pdf

Viac informácií nájdete na stránke:  https://www.nucem.sk/sk/merania/medzinarodne-merania/piaac/media v sekcii Súťaž na logo pre projekt PIAAC  a https://www.facebook.com/piaacsk/

Pre bližšie informácie o súťaži kontaktujte tajomníčku súťaže Mgr. Michaela Laciková (NÚCEM) emailom: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript alebo telefonicky na tel; +421 948 936 350, +421 268 260 314.