mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes138
mod_vvisit_counterVčera588
mod_vvisit_counterTento týždeň2635
mod_vvisit_counterMinulý týždeň7036
mod_vvisit_counterTento mesiac12220
mod_vvisit_counterMinulý mesiac26335
mod_vvisit_counterSpolu3150082

Kto je online

Máme  hostí: 14  pripojení
Úvod
Ponuka práce pre kreatívnych grafikov  PDF  Tlač  Email
 
Na letnú sezónu 2019 hľadáme do nášho tímu v Prievidzi mladú posilu - kreatívneho absolventa strednej odbornej školy s grafickým zameraním. Stačí ak ovládaš prácu v grafických programoch (Photoshop, Illustrator) a vieš sa pohybovať na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram). Ak ťa práca zaujme a osvedčíš sa, budeme radi ak sa staneš súčasťou nášho tímu aj dlhodobo. V prípade záujmu nás kontaktuj na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript