mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes762
mod_vvisit_counterVčera0
mod_vvisit_counterTento týždeň762
mod_vvisit_counterMinulý týždeň0
mod_vvisit_counterTento mesiac762
mod_vvisit_counterMinulý mesiac0
mod_vvisit_counterSpolu1081262

Kto je online

Úvod Rok 2015 Dnes tovariš, zajtra majster 2015
Dnes tovariš, zajtra majster 2015  PDF  Tlač  Email
Letný mesiac jún prináša okrem očakávaného konca školského roka tiež viac aktivít v prírode. Aj tento rok sa konalo programové podujatie s názvom Dnes tovariš, zajtra majster. Akcia sa uskutočnila ako súčasť Turčianskych slávností folklóru v príjemnom prostredí Múzea slovenskej dediny v  Martine v horúcu nedeľu 14. júna 2015.

Letný mesiac jún prináša okrem očakávaného konca školského roka tiež viac aktivít v prírode. Aj tento rok sa konalo programové podujatie s názvom Dnes tovariš, zajtra majster. Akcia sa uskutočnila ako súčasť Turčianskych slávností folklóru v príjemnom prostredí Múzea slovenskej dediny v  Martine v horúcu nedeľu 14. júna 2015.

Študentky odboru textilné výtvarníctvo Alexandra Babiaková a Natália Horváthová z III.A na tomto podujatí v úlohe „tovarišov“ vzorne reprezentovali našu školu a prezentovali jej študijné odbory návštevníkom skanzenu.

Okrem našej školy sa akcie zúčastnili zástupcovia SŠ z Kysuckého Nového Mesta - kováči, dievčatá z pedagogickej školy z Turčianskych Teplíc a samozrejme folkloristi z okolia. Návštevníkov práce študentov zaujali, pýtali sa na štúdium a technologické postupy zhotovenia výrobkov. V programe mali možnosť pozrieť si vystúpenia folklórnych skupín, vidieť remeselníkov pri práci a stráviť príjemný deň.

Ing. Mária Priesolová, oddelenie textilného výtvarníctva

späť