mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes67
mod_vvisit_counterVčera601
mod_vvisit_counterTento týždeň668
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4133
mod_vvisit_counterTento mesiac9873
mod_vvisit_counterMinulý mesiac14447
mod_vvisit_counterSpolu3121400

Kto je online

Máme  hostí: 16  pripojení
Úvod Rok 2007 Módna prehliadka na slávnostnom večeri firmy Slovmont
Módna prehliadka na slávnostnom večeri firmy Slovmont  PDF  Tlač  Email
Sobota, 08 December 2007 00:00

Dňa 8. decembra 2007 sa v Dome kultúry v Ružomberku uskutočnil slávnostný večer firmy Slovmont pri príležitosti 15. výročia jej vzniku. Zástupcovia firmy oslovili našu školu - odbor odevný dizajn, k spolupráci. Odbor odevný dizajn pripravil v rámci kultúrneho večera módnu prehliadku s dvoma vstupmi. Originálne modely predviedlo 9 študentiek našej školy. Prehliadka sa páčila. Sme radi, že sme mohli takýmto spôsobom nadviazať spoluprácu s firmou.

Mgr. Andrea Némethová

späť